A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Bohém Szakácsok. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Bohém Szakácsok. Összes bejegyzés megjelenítése

2012. május 10., csütörtök

Tortilla mexikói darálthússal töltve

Újabb gyöngyszem a Bohém Szakácsoktól. A pontos nevére nem emlékszem, a lényeg a címben is említett tortilla darálthússal töltve. Mivel nagyon szeretem a mexikói konyhát, ha mexikói jellegű ételt találok, igyekszem kipróbálni. Itt már a címben is ez a jelleg volt kiemelve, gondoltam nézzük.


Számomra az ételben a tortilla tölteléke volt a fontos. A többi az csak köret, ami nagyon jól kiegészítette a tortillát. A belsejében enyhén paradicsomos, némi paprikával kiegészített (egy-két héjdarabot lehetett látni benne :-) ) darálthúsos keverék volt. Más összetevőt nem tudtam felfedezni. Nem volt benne a standard kukorica-bab keverék,. amit pedig a legtöbb étterem belerakott volna az ezen a néven futó ételbe (mert ezt diktálja a trend! :-) ). A fűszerezésben a koriander dominált, ez adta az egész étel karakterét. Kifejezetten kellemes, lágy ízhatás volt érezhető.

Erdélyi rakott sertésborda

Dunaharasztin, a Bohém Szakácsok ételbárban rendszeresen étkezem, amikor otthon nem sikerült ebédrevalót készíteni. Ez a hely számomra a grillezett, töltött-rántott húskészítmények egyik fő termőhelye. Nem egy nagy étterem, hanem csak egy kis helyi étkezde, ahol reggelit ebédet lehet elfogyasztani, elvinni, vagy házhoz szállíttatni.
Az egyik alkalommal megakadt a szemem a címben látható néven. Miután megtudtam miből áll, úgy gondoltam, ezt ki kell próbálni.

Az egésznek az alapja egy szép nagy krumplis lángos (tócsni, ...). ezt megkenik tejföllel (lehet fűszerezni is), erre rakják a grillezett sertésbordát, melyre szalonnával összesütött savanyú káposztát tesznek. Az egészet beborítják sajttal, melyet sütőben ráolvasztanak. Mmmm! Az egyetlen hibája, hogy a sok sütéstől a tócsni kilógó részei kissé túlsülnek. Persze nem kell kilógó részeket hagyni :-) és akkor nincs gond!

Ehhez hasonlót ettem itt korábban is. Csak ott "sima" lángos volt az alap, ezen tejszínes (!!) savanyú káposzta, arra a hús és a sajt. Először kissé féltem a tejszín-savanyú káposzta kombótól, de végül nem bántam meg. Talán még jobb is volt, mint a tócsnis változat!

Fotó sajnos egyikről sem készült.